Alianční forum pro všechny přátelské ali
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Alianční diskuse

5 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Alianční diskuse Empty Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Wed Mar 08, 2017 10:52 am

Tak, mělo by být založeno
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro sawyerek Wed Mar 08, 2017 3:05 pm

Vypadá že vše funguje Smile
sawyerek
sawyerek

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Alexios Wed Mar 08, 2017 6:09 pm

Nice!!! bounce Very Happy
Alexios
Alexios

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Wed Mar 08, 2017 6:31 pm

Tak díky, a kde jsou ostatní z gmr?Wink
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Alexios Wed Mar 08, 2017 7:15 pm

Poslal jsem jim odkaz ale nevím Diplomat mě napsal že má zase nějaké problémy s nastolením pořádku
Alexios
Alexios

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Wed Mar 08, 2017 7:42 pm

Hmm, to tam asi bude divoké...
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro sawyerek Wed Mar 08, 2017 7:51 pm

Chtělo by je to nějak popohnat, když už máme takovou snahu a Lucretia založila forum
sawyerek
sawyerek

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro michalmii25 Wed Mar 08, 2017 8:26 pm

Ahoj,vsechny vas zdravim..predem se chci omluvit za vznikle zmatky...a podekovat za ochotu pomoci...nicmene bych vas chtel poprosit o neutoceni na hrace kamili...popravde sme se shodli ve vedeni ze H33inrich to trochu moc uspechal..nejak se nepohodly a on si to asi spatne vylozil...nwm co vam vse rekl,ale nic nenasvecuje tomu ze by kamili byl nejaky zved,spion nebo zradce...dekuju za pochopeni a moc se omlouvam jmenem cele ali GAMERS...preji dobrou noc..

michalmii25

michalmii25

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro sawyerek Wed Mar 08, 2017 9:59 pm

Dobrá kamili se nějak vyřeší, tohle forum vzniklo mám pocit za účelem domluvit se na dalším postupu a spolupráci. Zazněl tady návrh, pokud se nepletu,o pokus nějakým zbůsobem sjednotit naše aliance. Rád bych chtěl slyšet návrh právě z aliance GAMERS. Forum je založeno aby se ty zprávy nemuseli předávat postupně mezi jednotlivými členy vedení, ale bylo to hned viditelné pro všechny. Proto prosím zástupce GAMERS aby se vyjádřili
Díky za pozornost Sawyerek
sawyerek
sawyerek

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro michalmii25 Thu Mar 09, 2017 4:03 am

ano samozdrejme..nas diplomat diplomat to v prubehu dneska zacne s vami resit...

michalmii25

Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro H33inrich Thu Mar 09, 2017 7:12 am

Ahoj,
ohledně kamili mám svůj názor, ale nechme to.

Co se týče spojení obou aliancí. Nemáme s tím jakýkoli problém. Pokud to povede ke zkvalitnění oboustranné spolupráce a vytvoření silné koalice, která by mohla čelit prvním dvěma aliancím, bude to jedině dobře. Věřím, že se z nás stanou dobře spolupracující členové jedné kvalitní aliance. Naše aliance má hlavní problém v tom, že nemáme generála/stratéga/plánovače vojenských akcí. Kvůli tomu nemáme sehrané hráče, vlastně si zatím všichni jedou na sebe, protože kromě občasných loupeží a špehování od Manequin a Narwhals nejsme pod žádnými útoky. Takže je ještě čas to dohonit, ale i ten se rychle krátí Sad

Napište, prosím, jak byste si to představovali. Zatím nás Alexios informoval jen o sjednocení pod jednu "značku".

H33inrich

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Thu Mar 09, 2017 12:10 pm

Já si myslím, že ke zkvalitnění to povede, přinejmenším toho "áčka". Dívala jsem se, a vy máte taky v alianci hráče typu pop 200, kteří toho, pravda, moc neuhrají a kteří zabírají místo kvalitnějším. Proto by to chtělo určit kritérium, nebo dohodou, podle jakého klíče hráče rozdělit (např. 500 pop a min 2 vesnice) a sloučit to. Úskalí vidím ve dvou věcech -

a) jak přesvědčit hráče B, že to není zrada a donutit Je šlapat
b) kdo alianci / aliance povede Potřebujeme minimálně schopného vůdce A a stejně schopného vůdce B, kteří by spolupracovali + člověka, který u týmu B začne jet ambasádu

Zkusme si tuto otázku položit
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Thu Mar 09, 2017 12:48 pm

Co se týká mě, pokud se najde někdo schopnější, než jsem já, nebo někdo, kdo se na to cítí, může převzít otěže vedení. Nebráním se ani myšlence vést tým B, vše je na dohodě
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro H33inrich Thu Mar 09, 2017 1:05 pm

Původně jsem to pochopil tak, že vy byste byli A a GMR by bylo B, oboje pod jedním názvem a víc by se, zatím, neměnilo. Nj, to sloučení je těžké. Mám zkušenost, že někdy je lepší hráč s pop 450, armou než hráč s 800pop, ale bez army a ještě popkař.
Asi nejjednodušší bych viděl sloučit prostě populačně největší hráče a na ty tlačit v dalším vývoji - to by byla taková TOPka. V B-čku pak nechat hráče na rozjezd. Dosadit správného velitele (jak píšeš) a ten by na ně tlačil, radil, pomáhal a dostal B-čko na další úroveň. Jen bych se obával, že až ostatní (aliance, silnější hráči) uvidí ty přesuny, bude jim jasné, že B jsou ti slabší a využijí toho.

Otázky:
a) kdo zůstane v B, nic se nemění a A-čko by to těm slabším pohodově objasnilo o budování TOP aliance a její slabší sestře. Sami musejí přeci vědět, že nejsou zrovna nejsilnější.
b) tak to je velká otázka. Já osobně budu dělat max. diplomacii B-čka. Už takhle jsem do vedení hodně zapadl a teď se mi to vlastně vymstilo. Chci si hru užívat jako DEFFař. A u nás, jestli jsou (zatím) 3-4 zkušení, kteří chtějí pomoci s vedením

Nechápu jen to s ambasádou? Vždyť michalmii25 ji má na 20.LVL

H33inrich

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Thu Mar 09, 2017 1:22 pm

To by znamenalo, že michail by tedy zůstal ambasadorem gmr. Jistě, někteří s menší pop jsou lepší, i já bych byla pro některé výjimky. A ano, pokud by to tak šlo, můžeme být a a gmr b. Samozřejmě ty slabší je třeba chránit, ale zase se to nesmí zvrhnout v bezhlavé defování. Každý takový by se měl zabezpečit sám podle svých možností (kryty + domluvit se, u koho schovávat jednotky, pokud nemá úhyb, nebo je na noc poslat na farmu 40 polí daleko, aby se vrátili ráno) a v případě opravdu cílených útoků tvrdě defovat. To je podle mě základ, aby se nestali lehkou kořistí. Jak s názvy aliance? Budete měnit?
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro sawyerek Thu Mar 09, 2017 6:14 pm

Podle mě by se název změnit mohl aby šlo aspoň částečně vidět že patříme k sobě a možná by nebylo špatné nechat třeba i pár silnějších v B, neříkám že všechny ale aspoň pár aby se nestala že B bude častým cílem útoku. Ale všechno závisí na Vašich názorech jak moc to chcete mít rozházený. Vím že to není práce na chvíli ale, mělo by to mít co nejvyšší prioritu ať to máme z krku.
sawyerek
sawyerek

Poèet pøíspìvkù : 9
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Thu Mar 09, 2017 6:43 pm

Tak určitě by to pár silných chtělo, uvidíme, kdo se nabídne
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro H33inrich Fri Mar 10, 2017 6:38 am

Lucretia Flavia napsal:To by znamenalo, že michail by tedy zůstal ambasadorem gmr. Jistě, někteří s menší pop jsou lepší, i já bych byla pro některé výjimky. A ano, pokud by to tak šlo, můžeme být a a gmr b. Samozřejmě ty slabší je třeba chránit, ale zase se to nesmí zvrhnout v bezhlavé defování. Každý takový by se měl zabezpečit sám podle svých možností (kryty + domluvit se, u koho schovávat jednotky, pokud nemá úhyb, nebo je na noc poslat na farmu 40 polí daleko, aby se vrátili ráno) a v případě opravdu cílených útoků tvrdě defovat. To je podle mě základ, aby se nestali lehkou kořistí. Jak s názvy aliance? Budete měnit?

Souhlasím, úplně stejně bych to řešil i já.
Názvy - ještě jsem název s michalmii25 neřešil, ale myslím si, že s tím nebude problém. Nebo ještě vymyslet něco jiného Smile Má váš název nějakou historii, význam, vyjádření?

H33inrich

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro H33inrich Fri Mar 10, 2017 6:43 am

sawyerek napsal:Podle mě by se název změnit mohl aby šlo aspoň částečně vidět že patříme k sobě a možná by nebylo špatné nechat třeba i pár silnějších v B, neříkám že všechny ale aspoň pár aby se nestala že B bude častým cílem útoku. Ale všechno závisí na Vašich názorech jak moc to chcete mít rozházený. Vím že to není práce na chvíli ale, mělo by to mít co nejvyšší prioritu ať to máme z krku.

Přesně toho jsem se bál na začátku. Nemůžeme sebrat nejlepší z B - pak bychom téměř jistě byli terčem útoků. Já osobně bych celé sloučení rozděllil do několika fází:
1) změna jména-úprava vedení - velitel z A by měl zástup u někoho v B a mohl by si prohlížet/vybírat lidi
2) tlak na členy a jejich zdokonalování - úkoly, požadavky
3) výměna členů - lepší/horší

Jednotlivé fáze by trvaly třeba 4-5 dní. Tzn. výměna členů třeba za 10-14 dní. Je to jen návrh Smile

H33inrich

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro H33inrich Fri Mar 10, 2017 6:46 am

Jo a ještě bych rád řešil to silné spojko Narwhals, Manequin a Unicorn - to se mi vůůůůbec nelíbí Very Happy
Budeme muset docela rychle najít dalšího silného spojence, abychom mohli obstát proti této síle. V těch aliancích jsou, řekl bych, nejlepší hráči serveru. Tzn, že ovládají hru, načasování, počty atd. Very Happy
Porozhlédnu se po okolí, jaké tu máme ještě aliance.

H33inrich

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro H33inrich Fri Mar 10, 2017 7:09 am

Tak jsme v rychlovce kouknul na aliance kolem nás. Ideální do spojka by byly aliance BT a SPQR. Jsou kolem nás, proplétáme se a teď jsem viděl log, jak se jeden Manequin rozsekal u člověka z BT.
Pak jsou tu ali jako SK nebo Odpat. Ty jsou k nějakému zvážení a dost možná zkusit DoN s DS FS? Občas se nějaký jejich hráč sem tam objeví. Jooo a překvapilo mě, co je volných hráčů mezi námi, nebo v malinkých aliancích. Proberu to s náborářem u nás, ať se činí.

H33inrich

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Alexios Fri Mar 10, 2017 10:55 am

Co se týče dalšího spojence tak již před několika týdny jsem naléhal na naší druhou spojeneckou alianci aby se začaly rozšiřovat nebo alespoň přestoupily k nám jelikož mít za spojence alianci o 5 členech se mě nezdá úplně dobré na celkový vzhled naší koalice ......A co se týče BT a SPQR již před časem jsem jim psal ale neodpověděl nikdo a poté jsem již toho člověka z vedení nenašel...
Alexios
Alexios

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Alexios Fri Mar 10, 2017 11:07 am

Nyní jsem se pokusil o ještě jeden kontakt prozatím pouze k BT a přímo k jejich zakladateli a uvidíme co z toho vzejde.
Alexios
Alexios

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro H33inrich Fri Mar 10, 2017 1:35 pm

Dobře, příp. zkusím mé vyjednávací schopnosti já. Tyto 2 aliance by se opravdu hodili. Pak věřím, že bychom jim mohli trochu zatápět Smile

H33inrich

Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 09. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Lucretia Flavia Fri Mar 10, 2017 3:12 pm

Alexias - s bt máme donko a tiché spojenectví, a momentálně s nimi živě jednám, na DICENa mám skype, ro jsou budoucí spojenci a páte4lř defu
Lucretia Flavia
Lucretia Flavia

Poèet pøíspìvkù : 15
Join date : 08. 03. 17

Návrat nahoru Goto down

Alianční diskuse Empty Re: Alianční diskuse

Příspěvek pro Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru